ul. Serwituty 25
02-233 Warszawa
tel. + 48 22 490 86 51

ul. Hryniewickiego 6A/36
81-340 Gdynia
tel. + 48 58 711 21 01

Select language: PLEN

Jesteśmy specjalistami w dziedzinie certyfikacji systemów zarządzania jakością, środowiskowego, BHP oraz systemów bezpieczeństwa żywności. Jesteśmy po to, aby pomóc firmom rozwijać się i spełniać oczekiwania odbiorców ich produktów i usług.

Działalność firmy GLOBAL QUALITY opiera się na pracy wysoko wykwalifikowanych auditorów, również za granicami naszego kraju. Dzięki temu jesteśmy w stanie przeprowadzać certyfikacje, audity czy szkolenia otwarte niezależnie od miejsca siedziby naszych klientów. Uzyskasz u nas m.in. certyfikację ISO 9001, certyfikację BRC, certyfikację IFS, czy certyfikat DPD (Dobra Praktyka Dystrybucyjna).

Wyróżnikiem naszej firmy jest to, cały proces certyfikacji przeprowadzany jest lokalnie  dzięki czemu wydanie certyfikatu możliwe jest w bardzo krótkim czasie po wydaniu pozytywnej decyzji w sprawie certyfikacji przez komitet techniczny (w przypadku jednostek, które przeprowadzają proces w swoich zagranicznych centralach klient może czekać na wydanie certyfikatu nawet kilka miesięcy).

Siłą naszej firmy są auditorzy z kilkunastoletnim doświadczeniem w branży. Są to bardzo często osoby z unikalną wiedzą, posiadający bardzo szerokie i cenne kompetencje. Na bieżąco śledzimy zmiany w przepisach prawnych oraz wzbogacamy naszą wiedzę – wszystko po to, by dać naszym klientom pewność najlepszej możliwej obsługi.