ul. Zygmunta Markerta 1 lok. 5
02-495 Warszawa
tel. + 48 22 490 86 51

ul. Hryniewickiego 6A/36
81-340 Gdynia

Select language: PLEN

Informujemy, iż z dniem 6 listopada 2017 uzyskaliśmy rozszerzenie naszego zakresu akredytacji PCA o program BRC Packaging and Packaging Materials.
BRC Global Standard for Packaging and Packaging Materials jest standardem stawiającym wymagania dla producentów opakowań i materiałów opakowaniowych. Pierwsze wydanie powstało wspólnie z Institute of Packaging (IOP) w roku 2002. Aktualna, piąta wersja standardu została opublikowana w lipcu 2015r.
Certyfikat BRC Packaging ułatwia współpracę z odbiorcami krajowymi i zagranicznymi, pozwala uniknąć wielokrotnych auditów ze strony odbiorców, a także pomaga w nadzorze nad spełnianiem wymagań prawnych oraz klientów w stosunku do opakowań, które są podstawowym elementem składającym się na wizerunek marki. To właśnie opakowanie określa integralność produktu, jego bezpieczeństwo, a także napędza innowacyjność. Konsumentów przyciągają wyraziste i rozpoznawalne produkty, których znaki firmowe prezentują się w sposób spójny pod względem wielkości, koloru i kształtu, z tego względu opakowanie jest nieodłączną częścią produktu, kreującą jego jakość.
Aktualnie, ponad 3800 dostawców w ponad 80 krajach zdecydowało się na certyfikację powyższego standardu, który jest zalecany i akceptowalny przez firmy na całym świecie.

Standard może być zakupiony w wersji papierowej lub pobrany bezpłatnie w wersji pdf ze strony https://www.brcbookshop.com/
W przypadku zainteresowania ofertą na certyfikację lub uzyskaniem bliższych informacji z zakresu BRC Packaging and Packaging Materials prosimy o kontakt z naszą jednostką.


Zobacz wszystkie aktualności