ul. Serwituty 25
02-233 Warszawa
tel. + 48 22 490 86 51

ul. Hryniewickiego 6A/36
81-340 Gdynia

Select language: PLEN

Jesteśmy specjalistami w dziedzinie certyfikacji systemów zarządzania jakością, środowiskowego, BHP oraz systemów bezpieczeństwa żywności. Jesteśmy po to, aby pomóc firmom rozwijać się i spełniać oczekiwania odbiorców ich produktów i usług.

Działalność firmy GLOBAL QUALITY opiera się na pracy wysoko wykwalifikowanych auditorów, również za granicami naszego kraju. Dzięki temu jesteśmy w stanie przeprowadzać certyfikacje, audity czy szkolenia otwarte niezależnie od miejsca siedziby naszych klientów. Uzyskasz u nas m.in. audyt i certyfikację ISO 9001, audyt i certyfikację BRC, audyt i certyfikację IFS, czy certyfikat DPD (Dobra Praktyka Dystrybucyjna), a także BRC Packaging, czyli certyfikat na opakowania BRC.

Wyróżnikiem naszej firmy jest to, cały proces certyfikacji przeprowadzany jest lokalnie  dzięki czemu wydanie certyfikatu możliwe jest w bardzo krótkim czasie po wydaniu pozytywnej decyzji w sprawie certyfikacji przez komitet techniczny (w przypadku jednostek, które przeprowadzają proces w swoich zagranicznych centralach klient może czekać na wydanie certyfikatu nawet kilka miesięcy).

Siłą naszej firmy są auditorzy z kilkunastoletnim doświadczeniem w branży. Są to bardzo często osoby z unikalną wiedzą, posiadający bardzo szerokie i cenne kompetencje. Na bieżąco śledzimy zmiany w przepisach prawnych oraz wzbogacamy naszą wiedzę – wszystko po to, by dać naszym klientom pewność najlepszej możliwej obsługi.