ul. Zygmunta Markerta 1 lok. 5
02-495 Warszawa
tel. + 48 22 490 86 51

ul. Hryniewickiego 6A/36
81-340 Gdynia

Select language: PLEN

Jesteśmy specjalistami w dziedzinie certyfikacji standardów BRCGS oraz IFS (certyfikacja BRCcertyfikacja IFS, BRC Packaging), jak również systemów zarządzania jakością (certyfikacja ISO 9001), środowiskowego, BHP oraz DPD – Dobra Praktyka Dystrybucyjna (certyfikacja DPD). Jesteśmy po to, aby pomóc firmom rozwijać się i spełniać oczekiwania odbiorców ich produktów i usług.

Działalność firmy GLOBAL QUALITY opiera się na pracy wysoko wykwalifikowanych auditorów, również za granicami naszego kraju. Dzięki temu jesteśmy w stanie przeprowadzać certyfikacje, audity czy szkolenia niezależnie od miejsca siedziby naszych klientów.

Wyróżnikiem naszej firmy jest to, że cały proces certyfikacji przeprowadzany jest lokalnie, dzięki czemu uzyskanie certyfikatu możliwe jest w bardzo krótkim czasie po wydaniu pozytywnej decyzji w sprawie certyfikacji (w przypadku jednostek, które przeprowadzają proces w swoich zagranicznych centralach klient może czekać na wydanie certyfikatu nawet kilka miesięcy).

Siłą naszej firmy są auditorzy z kilkunastoletnim doświadczeniem w branży. Są to bardzo często osoby z unikalną wiedzą, posiadający bardzo szerokie i cenne kompetencje. Na bieżąco śledzimy zmiany w przepisach prawnych oraz wzbogacamy naszą wiedzę – wszystko po to, by dać naszym klientom pewność najlepszej możliwej obsługi.